Přihlásit se

ECHO FOTO

Motorky nejsou neziskovka

Tak to se vyplatilo! V Brně se o víkendu uskutečnily tradiční motocyklové závody MotoGP, dorazilo 171 tisíc diváků, oproti loňsku cca o padesát tisíc méně. Pořadatelé získali na dotacích z kapes daňových poplatníků celkem 170 milionů korun. Přitom příklady jiných takových závodů ve světě ukazují, že je jde zaplatit ze soukromých zdrojů (aneb Když na to nemáte, nedělejte to). Jak se na to tváří naši obvyklí zapálení bojovníci proti dotacím? Většinově zdá se nijak, motorky přece nejsou politická…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům Týdeníku Echo

Odemkněte si všechny články zakoupením digitálního předplatného.
Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.